0 5 min 4 lata

Wiele osób cierpiących na astmę cierpi z powodu bólu, o którym nie wiedzą, że mogą złagodzić.

Prawda jest taka, że ​​istnieją sposoby na złagodzenie bólu i stresu związanego z astmą. W tym artykule omówiono kilka kluczowych wskazówek, których możesz się nauczyć, aby ci pomóc.Nie zamiataj swojego domu podczas sprzątania. Spowoduje to rozsypanie się kurzu wszędzie i utrudni oddychanie. Zamiast tego należy użyć mokrego mopa, aby kurz i zanieczyszczenia przykleiły się do podłogi. Unikaj używania aerozoli podczas czyszczenia, ponieważ te produkty mogą wywołać astmę.Ważne jest, abyś nie był zbyt zestresowany, jeśli cierpisz na astmę. Stres i panika to główne przyczyny ataków astmy. Staraj się też nie tracić panowania nad sobą. Złość może spowodować trudności w oddychaniu, co z kolei może wywołać ataki astmy.Objawy astmy mogą nie zawsze być widoczne, ale u osób cierpiących na tę chorobę choroba nigdy nie ustępuje całkowicie. Zawsze bądź bardzo pewien, że przyjmujesz odpowiedni rodzaj leku na swój stan, jeśli masz nadzieję go kontrolować. Ważne jest również, aby mieć dostępny lek do szybkiej ulgi. Przestraszony diagnozą astmy? Pomoc jest tutaj!

Skontaktuj się z lekarzem lub alergologiem, aby dowiedzieć się, który plan leczenia jest najlepszy w Twojej sytuacji.Surowy ocet jabłkowy jest doskonałym lekarstwem dla osób cierpiących na astmę.

Wymieszaj dwie łyżki stołowe z ośmioma uncjami wody lub soku jabłkowego i pij do trzech razy dziennie. Jeśli użyjesz wody, możesz dodać miód, aby był smaczniejszy. Poszukaj surowego octu jabłkowego w dziale ze zdrową żywnością w większości sklepów spożywczych.Jeśli masz astmę i zamierzasz ćwiczyć, pamiętaj, aby robić przerwy w środku treningu, nawet jeśli objawy astmy nie ustępują. Wiele razy objawy astmy mogą podkraść się do ciebie w połowie treningu. Można temu zapobiec, robiąc przerwy.Możesz rozważyć akupunkturę, jeśli masz astmę. Akupunktura jest stosowana w przypadku wielu różnych chorób, a w przypadku astmy służy do relaksu, dzięki czemu można lepiej funkcjonować płuca. Porozmawiaj ze swoim lekarzem o akupunkturze w Twojej okolicy. Niektórzy nawet biorą ubezpieczenie medyczne.Coroczna inspekcja domu przez wykwalifikowanego specjalistę pod kątem typowych czynników wywołujących astmę, takich jak zarodniki pleśni i kurz, jest koniecznością dla osób cierpiących na astmę. Usunięcie którejkolwiek z tych substancji, jeśli są obecne w twoim domu, może zmniejszyć liczbę cierpiących na ataki astmy i uczynić życie bardziej komfortowym dla całej rodziny.Pozostań w domu, gdy trawa jest koszona lub przycinana, jeśli pyłki trawy są jednym z wyzwalaczy astmy. Ponieważ pielęgnacja trawnika pobudza pyłki, przebywanie w pobliżu podczas koszenia trawy może spowodować atak astmy. Zamiast tego pozostań w domu z zamkniętymi oknami i drzwiami, aby zmniejszyć narażenie na pyłki.Pozostań w domu podczas dni o wysokiej liczebności pyłków. Pyłki i inne alergeny w powietrzu odpowiadają za wiele objawów astmy. Gdy liczba pyłków osiąga wyższy poziom, wzrasta liczba pacjentów w izbie przyjęć z ciężkimi atakami astmy. Unikaj ataku, pozostając w pomieszczeniu z klimatyzatorem lub innym systemem filtrowania powietrza.Po przeczytaniu tego artykułu powinieneś zacząć czuć się bardziej optymistycznie i pozytywnie na temat tego, jak będziesz żyć z astmą. Pamiętaj, że ten artykuł służy tylko jako część materiału, którego możesz się nauczyć o tym, jak pomóc Ci w walce z astmą, znaleźć więcej informacji i zastosować je, a powinieneś odczuć poważną różnicę.