0 5 min 4 lata

Nie chciałbyś, żeby ktoś Ci powiedział, że wykonujesz absolutnie najlepsze masaże? Oczywiście, że tak i powinieneś teraz skupić się na nauce niezbędnych do tego informacji.

Jesteś we właściwym miejscu, więc czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak twoje ręce mogą stać się najlepszym przyjacielem danej osoby.Po masażu wypij dużo wody. Podczas masażu do ciała uwalniane są toksyny z mięśni. Częste picie pozwoli pozbyć się tych toksyn i sprawi, że poczujesz się lepiej. W ciągu pierwszej godziny po masażu należy wypić co najmniej dwie szklanki wody, a kolejne osiem przed końcem 24 godzin.Kupuj książki lub bierz udział w seminariach internetowych, które skupiają się na punktach spustowych i jak znaleźć ulgę w tym chronicznym bólu poprzez masaż. Napięte mięśnie często tworzą węzły lub punkty spustowe. Te punkty wyzwalające mogą kierować bóle i inne różne objawy na różne obszary ciała. Książka na ten temat lub przeszkolony masażysta mogą nauczyć Cię, jak korzystać z masażu, aby pozbyć się tych punktów.Kiedy szukasz specjalisty od masażu, upewnij się, że ma odpowiednią licencję. Licencjonowany masażysta został odpowiednio przeszkolony i lepiej nadaje się do leczenia Twoich potrzeb. Zatrudnienie profesjonalisty zagwarantuje określony profesjonalizm zalecany przez branżę danej osoby.Nie dopuszczaj do głośnych dźwięków w pobliżu obszaru masażu. Jeśli na zewnątrz budynku panuje głośny ruch uliczny lub hałaśliwi sąsiedzi, trudno będzie się zrelaksować. W masażu najważniejszy jest relaks. Przenieś się w inne miejsce, które jest mniej hałaśliwe, lub wybierz masaż o spokojniejszej porze dnia. Gdy to zrobisz, natychmiast zauważysz różnicę.Złagodzić bóle stóp! Twoje stopy są pod presją przez cały dzień i często są ignorowane podczas masażu leczniczego. Masuj palce stóp, delikatnie rozciągając je, aż poczują się zrelaksowane. Użyj kciuków, aby naciskać na podeszwę stopy, powoli przesuwając się od palców do pięty. Czego szukać w masażu

W przypadku szczególnie obolałych stóp możesz zwiększyć nacisk, ugniatając podeszwę knykciami.

Na koniec potraktuj zmęczone stopy bogatym kremem nawilżającym.Podczas masażu bardzo ważne jest, aby używać olejku lub balsamu. Olejki do masażu mogą zwiększyć ruchy tkanek miękkich. Używanie oleju zminimalizuje uczucie szczypania i szarpania skóry. Olejki do masażu występują w różnych odmianach. Zawierają aromaterapię oraz zapewniają natłuszczenie i odżywienie.Jeśli masz jakieś załamania, spróbuj wykonać na sobie masaż. Zacznij od kciuków i masuj kończyny. Zacznij od ramion i nóg i powoli przesuwaj się w górę ciała. Kiedy zrobisz to rano, ożywisz swoje ciało. Zrób to przed pójściem spać na wspaniały nocny odpoczynek.Jeśli cierpisz na ból pleców, a tradycyjne masaże pleców nie łagodzą bólu, wypróbuj masaż dłoni. Mocno wciśnij w mięsisty obszar między kciukiem a palcem wskazującym i delikatnie masuj. Ten rodzaj masażu jest szczególnie skuteczny w przypadku skurczów mięśni i naciągniętych mięśni.Jeśli masz tendencję do silnego napięcia mięśni, ale nie lubisz rygorystycznego masażu, najlepszym wyborem może być masaż gorącymi kamieniami. Kamienie, które są gładkie, są rozgrzewane, a następnie nakładane na określone partie ciała. To rozgrzewa mięśnie i tkanki, uwalniając napięcie i stłumioną energię.Czy czujesz, że mógłbyś teraz wykonać znacznie lepszy masaż? Oczywiście, że tak i nadszedł czas, aby dać swoim rękom trochę akcji. Weź to, czego się nauczyłeś i pracuj nad ulepszaniem swoich technik dzień po dniu. Zamierzasz uszczęśliwić swojego partnera i to się liczy.