0 3 min 1 rok

Noclegi w domkach to idealny wybór dla rodzin, które planują spędzić wakacje w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej.

Domy wczasowe o wysokim standardzie to doskonała alternatywa dla noclegów w hotelach czy pensjonatach. Dzięki takiemu wyborowi będziemy mieli do dyspozycji cały dom z tarasem, w którym możemy poczuć się jak w domu i mieć pełną swobodę.

Wypoczynek w wygodnych domkach dla turystów

Noclegi w domach sześcioosobowych

Jura Krakowsko-Częstochowska to doskonałe miejsce na wakacje z rodziną. Region ten oferuje wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych. Można tu spacerować po pięknych lasach i wąwozach, wspinać się na skałach, zwiedzać zamki, a także korzystać z różnego rodzaju atrakcji turystycznych. W okolicach Jury znajdują się również liczne parki rozrywki, parki linowe, wesołe miasteczka i aquaparki, które z pewnością spodobają się najmłodszym. Noclegi w domkach to także doskonały wybór dla rodzin, które chcą wyjechać na wakacje z psem. W Jurze Krakowsko-Częstochowskiej znajduje się wiele tras spacerowych, w których można zabrać psa na dłuższy spacer i cieszyć się pięknymi krajobrazami.

Wakacje w domku to również doskonała okazja do spędzenia czasu w gronie rodzinnym. W domku będziemy mieli pełną prywatność i możemy organizować wspólne grillowanie, gry i zabawy na świeżym powietrzu. Wszyscy członkowie rodziny będą mieli swobodę w organizacji czasu, co pozwoli na pełne wykorzystanie wakacyjnego wypoczynku. W domku może zamieszkać do 6 osób, posiadają one duży salon, aneks kuchenny oraz oddzielne sypialnie. Na terenie ośrodka znajdziemy boisko do piłki nożnej, piłki plażowej, miejsce gdzie możemy wieczorem odpocząć przy grillu lub ognisku. Znajduje się tu także plac zabaw dla dzieci, wybieg dla psa.

Z pewnością bardzo wiele atrakcji może zaoferować jura krakowsko częstochowska noclegi domy dla turystów są bardzo wygodne, gdzie będziemy mogli odpocząć po wędrówce czy też wycieczce rowerowej. Ośrodek Moje Miejsce Jura zapewnia turystom wiele atrakcji, na miejscu można wynająć rower czy też hulajnogę terenową, można skorzystać także z sauny. Okolica zapewnia wiele atrakcji, warte odwiedzenia są stare zamki oraz jaskinie.