0 5 min 4 lata

Jest tak wiele rzeczy, które należy wziąć pod uwagę przy zakupie nieruchomości.

Rzeczy, od samej nieruchomości po finansowanie, które będzie potrzebne, aby za nią zapłacić. Ten artykuł został napisany, aby pomóc Ci zdobyć wiedzę i porady, które są potrzebne, aby Twoje doświadczenie było pozytywne.Istnieje wiele sposobów na zwiększenie wartości zakupu nieruchomości. Przebudowa kuchni lub łazienki podniesie wartość domu, podobnie jak dodatek w postaci tarasu lub świetlicy. Prosta rzecz, jak pomalowanie na zewnątrz i przystrojenie ogrodu, nie dodając wielkiej wartości, z pewnością podniesie nieco jego wartość.Jeśli rozważasz zakup domu w nowej okolicy, nie bierz tylko opisu okolicy od agenta nieruchomości. Dowiedz się o poziomie przestępczości w lokalnym wydziale policji, odbierz lokalną gazetę i odwiedź lokalny sklep spożywczy. Możesz dowiedzieć się wiele o okolicy, wykonując te trzy rzeczy.Nie pozwól, aby wystrój lub drobne problemy kosmetyczne powstrzymały Cię przed zakupem wymarzonego domu. Proste ulepszenia domu, takie jak malowanie, zmiana (lub tylko czyszczenie) wykładziny lub modernizacja wyposażenia i płytek, mogą zmienić coś, co uważasz za brzydkie, w coś, co wydaje się być domem zbudowanym na zamówienie tylko dla Ciebie.Znajdź godnego zaufania partnera do współpracy przy zakupie dużej i drogiej nieruchomości komercyjnej. Spełnienie warunków kredytu komercyjnego jest znacznie łatwiejsze, gdy podpisują się dwie lub więcej osób. Sposoby na złagodzenie obaw związanych z zakupem nieruchomości

Partner może pomóc w dokonaniu zaliczki, ponieważ kredyt jest niezbędny do zakwalifikowania się do kredytu komercyjnego.Nie daj się zaskoczyć ukrytymi opłatami.

Zapytaj swojego Realtora z góry o oszacowanie, jakie będą koszty zamknięcia. Pozycje takie jak prowizje, opłaty adwokackie i opłaty za stowarzyszenie właścicieli domów powinny być ujawnione z góry. Przejrzyj ugodę i wszystkie warunki, zanim będziesz gotowy do zamknięcia.Przed zakupem domu zwiedź okolicę. Dowiedz się o wskaźnikach przestępczości. Możesz nawet zapytać swojego agenta o zarejestrowanych przestępców seksualnych w okolicy. Jeśli kupujesz swój wymarzony dom, ale boisz się korzystać z tej pięknej werandy ze względu na sąsiedztwo, to naprawdę nie masz najlepszego domu, jaki mogłeś.Zanim zaczniesz szukać domu do kupienia, dowiedz się, na co Cię stać. Istnieje wiele kalkulatorów przystępności cenowej online, które uwzględniają różne czynniki, ale nadal stanowią one jedynie wskazówki. Możesz chcieć wydać trochę mniej na spłatę domu, aby mieć pewność, że jeden z małżonków może zostać w domu z dziećmi, lub możesz chcieć pójść trochę wyżej, aby uniknąć konieczności ponownej przeprowadzki za kilka lat.Jeśli dom, który rozważasz zakup, został dodany, sprawdź, czy spełnia wszystkie wymagania kodeksu i czy uzyskano odpowiednie pozwolenia, aby go zbudować. Może to pojawić się podczas procesu kredytowania i prawie uniemożliwić lub utrudnić sfinalizowanie finansowania.Jeśli potrzebujesz szybko kupić dom, upewnij się, że masz plan awaryjny. Jest tak wiele rzeczy, które mogą się zdarzyć, gdy chcesz kupić nieruchomość; jednym z powszechnych problemów jest to, że inspekcja domu może ujawnić poważny problem, z którym nie jesteś w stanie sobie poradzić. Zamiast zaczynać od początku, pamiętaj o innej właściwości.Jeśli nauczyłeś się wielu przydatnych rzeczy, które były dla ciebie przeznaczone, jesteś gotowy, aby wyruszyć i rozpocząć zakupy na ogromnym rynku nieruchomości. Wykorzystaj cenne informacje na swoją korzyść, a będziesz mieć pewność, że zakup domu może być pozytywny.