0 5 min 3 lata

Czy wiesz, że możesz zaoszczędzić setki dolarów każdego roku, robiąc zakupy online? Czy zdajesz sobie sprawę, że istnieją zarówno dobre, jak i złe sposoby postępowania? Znajomość najlepszych rad, których należy przestrzegać, jeśli chodzi o zakupy online, może pomóc Ci zaoszczędzić pieniądze, chronić Twoją tożsamość i ułatwić znalezienie tego, czego szukasz.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej.Dobrą wskazówką dotyczącą zakupów online jest pozostawienie opinii po zakupie ze źródła, z którego nigdy wcześniej nie kupowałeś. Pomoże to wam obojgu, ponieważ będziecie pamiętać, czy mieliście z nimi dobre doświadczenia, a także zdobędą reputację sprzedawcy.Po znalezieniu żądanych przedmiotów sprawdź, czy są oferowane kupony. Istnieje wiele stron internetowych oferujących kupony. Te kupony mogą mieć określoną procentową zniżkę, określoną kwotę w dolarach lub bezpłatną wysyłkę. Wielokrotnie oferowanych jest kilka kuponów. Jeśli tak jest, wybierz ten, który pozwoli Ci zaoszczędzić najwięcej pieniędzy.Robiąc zakupy online, nie ma powodu, aby podawać numer ubezpieczenia społecznego. Żadna witryna nie powinna potrzebować tego rodzaju informacji podczas dokonywania zakupów. Strona internetowa, która prosi o ten numer w dowolnym momencie procesu zakupu, jest bardzo podejrzana. Przejdź do witryny, która nie prosi o prywatne informacje.Zarejestruj się w celu ochrony przed kradzieżą tożsamości, którą oferuje Twoja firma obsługująca karty kredytowe, zwłaszcza jeśli często robisz zakupy online. Bez względu na to, jak bardzo jesteś bezpieczny lub jak pilnie wierzysz, że możesz chronić swoje informacje, nigdy nie ma to stuprocentowej gwarancji. Wykorzystaj w pełni automatyczną ochronę ID i miej pewność, że będziesz mieć kopię zapasową na wypadek najgorszego.Kupując określony przedmiot, sprawdź kilka różnych sklepów internetowych. Wiele razy przy odrobinie wyszukiwania można zaoszczędzić nawet 25 procent. Przejrzyj różne strony internetowe, aby upewnić się, że otrzymujesz najlepszą ofertę. Najlepsze informacje o zakupach online na świecie

Podczas obliczania ceny każdej witryny pamiętaj, aby uwzględnić w obliczeniach koszty wysyłki.Jeśli witryna nie jest bezpieczna, nie rób zakupów.

Po prostu spójrz na adres internetowy podczas zakupów. Jeśli zauważysz „https” zamiast „http”, możesz mieć pewność, że wprowadzisz informacje o swojej karcie kredytowej. Jeśli jednak w adresie nie ma „s”, przejdź do innej witryny, aby być po bezpiecznej stronie.Staraj się robić zakupy online tylko w firmach, które już znasz. Są szanse, że sklep, do którego regularnie chodzisz, prawdopodobnie ma bezpieczną stronę internetową. Ale jeśli wejdziesz na stronę, o której nic nie wiesz, narażasz swoje dane osobowe, takie jak dane karty kredytowej, na ryzyko.Jeśli dokonasz zakupu i zostaniesz przekierowany na stronę z potwierdzeniem, która się nie załaduje, nigdy nie naciskaj przycisku, który odświeża stronę. jeśli to zrobisz, ryzykujesz wielokrotne rozliczenie. Jeśli musisz potwierdzić zakup, skontaktuj się z firmą lub sprawdź wyciąg z karty kredytowej.Zakupy online nie zawsze oznaczają kupowanie bezpośrednio od producenta. W rzeczywistości możesz kupować w witrynach takich jak Target, Walmart i Amazon, które mają wszystko, czego potrzebujesz pod jednym dachem. Dzięki temu możesz zaoszczędzić pieniądze na kosztach wysyłki, ponieważ wszystkie produkty pochodzą od jednego sprzedawcy, a także ułatwia zakupy.Czy dowiedziałeś się trochę o zakupach online, o którym wcześniej nie wiedziałeś? Pomoże Ci poznanie tego procesu, wskazówki, jak sprawić, by zakupy online działały dla Ciebie i co zrobiłeś źle w przeszłości. Pomoże Ci to sprawić, że Twoje zakupy online będą wspaniałe.