0 5 min 5 lat

Jeśli po wypróbowaniu tych metod nadal nie jesteś zadowolony z wyników, poszukaj więcej informacji i udaj się do dentysty.

Istnieje wiele wspaniałych metod wybielania zębów, o czym przekonasz się czytając ten artykuł.Aby Twoje zęby wyglądały tak jasno, jak to możliwe, zrezygnuj z papierosów, czerwonego wina, kawy itp. Jeśli nie możesz zrezygnować z kawy i innych napojów, o których wiadomo, że powodują przebarwienia, możesz rozważyć ich wypicie przez słomkę, aby napoje te nie miały kontaktu z zębami.Zacznij od bardzo czystych zębów, aby zmaksymalizować wysiłki związane z wybielaniem w domu. Wybielanie zębów nie jest jak farbowanie włosów; włosy będą lepiej farbować, jeśli będą lekko zabrudzone, a zęby lepiej wybielą, jeśli będą od początku czyste. Jeśli użyjesz produktów wybielających na nieczystych zębach, możesz uzyskać nierówne rezultaty.Wiele osób twierdzi, że używanie skórek pomarańczy i cytryny na zębach może pomóc przywrócić je do pierwotnego, perłowo białego stanu. Weź skórkę pomarańczy lub cytryny i wetrzyj tylną część w zęby. Dodanie odrobiny soli pomaga również podczas korzystania z tej techniki.Przed wynalezieniem fantazyjnych płynów do wybielania zębów i past do zębów, soda oczyszczona była świetną alternatywą. Nadal możesz używać sody oczyszczonej, aby skutecznie wybielić zęby. Wylej trochę sody oczyszczonej na szczoteczkę do zębów i zacznij myć zęby. Upewnij się, że nie połkniesz sody oczyszczonej i dokładnie wypłucz po zakończeniu. Efekty wybielania można łatwo zobaczyć w ciągu pierwszych kilku tygodni.Łatwo jest zdobyć paski do wybielania zębów i są one dość niedrogie. Każdy pasek umieszczany jest bezpośrednio na zębach, gdzie działa wybielająco na powierzchnię szkliwa. Twój uśmiech może być jaśniejszy przy niewielkim wysiłku

Kiedyś popularne paski wybielające straciły przychylność wielu z powodu słabych wyników.Kup produkt do wybielania zębów, który zawiera około 15% środka wybielającego.

Za mało środków wybielających i produkt będzie nieskuteczny. Za dużo, a twoje usta mogą zostać podrażnione szorstką substancją chemiczną. Wypróbuj produkt ze średniej półki; jeśli dobrze to tolerujesz i nie osiągasz dobrych wyników, przejdź do wyższej koncentracji.Stosując dostępne bez recepty produkty do wybielania zębów, należy uważnie przeczytać i przestrzegać instrukcji. Nie pozostawiaj pasków ani żelu dłużej niż nakazują instrukcje, ponieważ może to prowadzić do owrzodzeń i problemów w jamie ustnej. Unikaj picia lub jedzenia kwaśnych pokarmów lub napojów przez kilka godzin po zabiegu.Zwróć szczególną uwagę na stan jamy ustnej podczas korzystania z domowych produktów do wybielania zębów. U niektórych osób te zabiegi mogą powodować przejściową, łagodną nadwrażliwość zębów. Jeśli używasz produktu z nakładką, która nie pasuje do ust, może to podrażnić dziąsła. Przerwij zabiegi, jeśli odczuwasz dyskomfort lub ból.Przeczytaj jak najwięcej opinii o produktach wybielających, zanim je kupisz. Jeśli poświęcisz czas na zbadanie produktów, zanim wydasz na nie pieniądze, na pewno znajdziesz produkt wysokiej jakości o wiele szybciej i nie wydając tak dużo pieniędzy.Aby zachować białe zęby, używaj słomki do picia napojów o dużej kwasowości. Kwasowość napojów, takich jak napoje gazowane lub napoje sportowe, może wpływać na kolor zębów, ale słomka działa jak bariera. Nie zmieni to koloru zębów z dnia na dzień, a jeśli zęby są już przebarwione, plama nie zostanie usunięta. Pomoże to zapobiec większym przebarwieniom.Możesz zobaczyć, że nie musisz zadowalać się matowym uśmiechem, jeśli masz wiedzę, jak uzyskać tak białe zęby, jak to tylko możliwe. Skorzystaj z powyższych informacji, aby opracować plan wybielania zębów, z którym możesz żyć, a będziesz na drodze do trwale jaśniejszego uśmiechu i bielszych zębów.