0 3 min 2 lata

Chyba każdy z nas niezależnie od płci nosi majtki.

Oczywiście w przypadku mężczyzn raczej zdecydowanie częściej są to bokserki niż typowe majtki, jednak i jeden i drugi typ bielizny spełnia mniej więcej tę samą funkcję. Teraz powiedzmy sobie jednak nieco więcej o majtkach dla kobiet, gdyż w sklepach można znaleźć przynajmniej kilka ich rodzajów.

Jakie są rodzaje majtek kobiecych?

Warto wiedzieć o tym, że tak naprawdę każda kobieta inaczej wygląda i ma inne wymagania, jeśli chodzi o bieliznę. Ta powinna być przede wszystkim wygodna i jak najbardziej komfortowa. W przeciwnym wypadku niestety może okazać się, że będzie gdzieś np. obcierać czy uciskać. Jeden z typów majtek to figi. Według wielu są to majtki uniwersalne, które będą pasować większości. Są to majtki pełne, zabudowane, a więc nie trzeba obawiać się, że będą one wbijały się w pośladki. W sklepach możemy znaleźć kilka ich rodzajów – bardzo często decydują się na ich zakup kobiety w ciąży lub też te, które chcą ukryć swój brzuch. Kolejny typ majtek to stringi, a więc majtki, które uważane są za najbardziej niewygodną bieliznę na świcie. Jednak jak się okazuje wcale nie musi tak być, a kluczowy jest tutaj odpowiedni wybór majtek. Na pewno nie mogą one wbijać się w biodra, bo wtedy będzie wyglądało to bardzo nieestetycznie, a chyba nie taki jest cel. Są jeszcze takie majtki jak tangi i w zasadzie różnią się od fig sposobem wykonania pasa, który ma w sobie niewiele materiału co może optycznie wydłużać nogi. Na pewno są to majtki wygodne i co najważniejsze nie zsuwają się podczas noszenia.
Jakie majtki dla kobiet będą najlepsze?

Jakie materiał majtek?

Jako, że majtki cały czas przylegają do ciała to powinny być one jak najbardziej komfortowe w noszeniu i właśnie z tego względu najlepsze będą majtki damskie wykonane z bawełny. Dzięki takiemu materiałowi majtki nie będą nas obcierać ani podrażniać skóry, a co najważniejsze możemy liczyć na odpowiednia wentylację co oczywiście jest bardzo ważne dla miejsc intymnych szczególnie podczas lata.