0 3 min 2 lata

Kiedy zbliża się dzień osiemnastych urodzin, warto zastanowić się nad wyborem odpowiedniego miejsca, oprawy muzycznej, kateringu i wybrać idealne balony na 18 urodziny
Pomożemy w tym ostatnim i przedstawimy ulubione balony wybierane przez naszych klientów. Postaramy się także krótko opisać dany balon i w jakim miejscu sprawdzi się on najlepiej.

Balony w kształcie cyfr 1 i 8

To główna dekoracja na imprezach z okazji wejścia w dorosłość. Balony w kształcie cyfr tworzących liczbę osiemnaście dostępne są w wielu kolorach do wyboru. Najpopularniejsze to złoto, srebro, różowe złoto, jasny róż, fuksja i czerń. Balony mogą mieć różne rozmiary, ale warto pamiętać, że aby unosiły się w powietrzu po napompowaniu ich helem, warto zakupić odpowiednio duże cyfry 1 metr na hel. Wielkość minimalna to 66 cm, ale nie każdej firmy balon w tym rozmiarze uniesie się do góry. Z naszego doświadczenia polecamy właśnie balonowe cyfry około metrowej wysokości. Po napełnieniu ich helem mamy pewność, że stabilnie utrzymają się w powietrzu. Małe balonowe cyferki sprawdzą się jako element girlandy lub ładny akcent w bukiecie kwiatów.

Balony urodzinowe z liczbą 18…

Balony lateksowe są często wybierane jako dekoracja na przyjęcie urodzinowe z okazji 18nastych urodzin. W związku z tym doczekały się także wzorów dedykowanych właśnie tej okazji. W ofercie znajdą Państwo Kolorowe balony na 18 urodziny, jak i wersję w nieco bardziej stonowanych kolorach. Warto zauważyć, że balony w kształcie cyferek, opisane nieco wyżej, świetnie komponują się z balonowymi bukietami wykonanymi z balonów lateksowych. Warto umieścić cyfry, a po bokach po 1 lub dwa bukiety i dzięki temu mamy gotową ściankę do pamiątkowych zdjęć. Po udanej sesji fotograficznej można po prostu baloniki rozstawić w inne, wcześniej upatrzone miejsca aby stały się dekoracją na przyjęciu urodzinowym naszego syna lub córki (dość często to rodzice organizują dekorację na urodziny dziecka).

Balony pod sufitem i na podłodze…

Dość często balony wypełniają sufity i podłogi podczas zabawy osiemnastko wej. Balony pod sufitem należy napełnić helem, po tym zabiegu uniosą się w powietrzu i zatrzymają się dopiero po kontakcie z sufitem. Warto także napompować kilka balonów zwykłym powietrzem. Podczas zabaw i tańców stanowią one fajny dodatek do zdjęć i zabawy.

Bez znaczenia, który zestaw wybierzesz, życzymy udanej zabawy i dobrego startu w dorosłym życiu. Mamy nadzieję, że udało się nieco rozjaśnić w Twojej głowie kwestię dekoracji urodzinowych i do zobaczenia na imprezie…