0 3 min 2 lata

Jeżeli chcemy uzyskać efekt odmłodzonej skóry, zniwelować zmarszczki na naszej twarzy, możemy zastosować specjalne ćwiczenia, które pozwalają na ujędrnienie skóry, pobudzenie mięśni twarzy.

Jest to joga twarzy, czyli zestaw ćwiczeń, które pozwalają na pobudzenie krążenia, możemy także w ten sposób usuwać toksyny z naszej skóry.

Jak uzyskać efekt młodej skóry?

Czym jest joga twarzy

Joga twarzy jest to naturalny lifting twarzy, szyi oraz dekoltu. Dzięki temu będziemy bardzo pozytywnie wpływali na różne części naszej twarzy, może być to usunięcie zmarszczek wokół oczu czy też z kącików ust. Tego rodzaju masaże dają bardzo dobre efekty, już po kilka miesiącach nasza skóra będzie wyraźnie zdrowsza, możemy uzyskać efekt odmłodzenia. Ćwiczenia relaksacyjne pomogą nam także zniwelować oznaki zmęczenia pod oczami, przeciwdziałamy zwiotczeniu skóry mięśni, w ten sposób możemy także nieco podnieść obwisłe policzki. Rozciąganie skóry to także bardzo dobry pomysł, w przypadku jeżeli chcemy pozbyć się podwójnego podbródka czy też zmarszczek z naszej szyi.

Duży wpływ na nasz wygląd mają oczy, możemy zastosować ćwiczenia rozciągające, które pozwolą nam na pobudzenie skóry pod oczami, w kącikach, w ten sposób stosując odpowiednią mimikę twarzy będziemy mogli zmniejszyć cienie pod oczami. Sesje ćwiczeniowe mogą trwać 15 czy też 20 minut, w tym czasie możemy pobudzać różne mięśnie naszej twarzy, zadbać o różne elementy, skupić się na miejscach, gdzie zauważamy najwięcej zmarszczek. Jest to masaż, który pozwoli na spowolnienie efektu starzenia się naszej skóry, możemy ją zregenerować, poprzez poprawę krążenia nasza skóra stanie się także bardziej zdrowa, możemy sprawić, iż będzie bardziej ukrwiona, nie będzie wyglądała blado.

Regularnie prowadzona joga twarzy to świetny pomysł dla osób, które chciałyby poprawić swój wygląd, unikając przy tym skalpela czy też zastrzyków z botoksu. Jest to naturalny sposób pobudzania, możemy skupiać się na różnych częściach naszego ciała, joga twarzy działa również skutecznie na naszą szyję oraz dekolt.