0 5 min 5 lat

Niezależnie od tego, czy chodzi o Twój samochód, dom czy zdrowie, uzyskanie i utrzymanie ubezpieczenia jest ważnym czynnikiem dla prawie każdego.

Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci poruszać się po labiryncie, aby dowiedzieć się, czego potrzebujesz, uzyskać wycenę i uzyskać ochronę dla tych i innych rodzajów ubezpieczeń.Zaoszczędź pieniądze na składkach ubezpieczeniowych, podnosząc franszyzę. Możesz zaoszczędzić 100 USD lub więcej na składce ubezpieczenia samochodu, podnosząc swój udział własny z 250 USD do 500 USD. Podobnie, jeśli zwiększysz udział własny właściciela domu z 500 USD do 1000 USD, możesz zaoszczędzić jeszcze więcej. Nawet zwiększenie udziału własnego w ubezpieczeniu zdrowotnym pomaga zaoszczędzić pieniądze na składkach.Może to być oczywiste, ale ktoś musi to tam opublikować. Jeśli chodzi o ubezpieczenie, po prostu powiedz prawdę! Słyszałem historię o facecie, który miał rozbitą przednią szybę, który nie zgłosił tego swojej firmie ubezpieczeniowej przez dwa tygodnie. W ciągu tych dwóch tygodni zmienił swoją polisę tak, aby obejmowała zerową franszyzę, aby nic go nie kosztowało, aby to naprawić. Lo i oto ubezpieczenie odkryte! Czy potrafisz odgadnąć, gdzie on teraz jest?Zanim likwidator roszczenia ubezpieczeniowego pojawi się w Twojej lokalizacji, upewnij się, jaka będzie jego nazwa. Pomoże to w zapewnieniu bezpieczeństwa i gładkości całego roszczenia. Możliwe, że fałszywy zarządca może próbować uzyskać dostęp do twojego domu lub nieruchomości w swoich złych intencjach.Jeśli jesteś zaangażowany w roszczenie ubezpieczeniowe, nie czekaj, aż firma ubezpieczeniowa wykona wszystkie ruchy. Zapewni to, że dostaniesz to, co Ci się należy, i to w odpowiednim czasie. Upewnij się, że przedstawiłeś wszelkie wymagane dowody i bądź wytrwały, prosząc o informacje bezpośrednio związane z Twoim roszczeniem.Składając wniosek o odszkodowanie ubezpieczeniowe dla swojej firmy, należy zawsze śledzić czas i wydatki, które ponosisz w trakcie przygotowywania wniosku. Wskazówki, jak nie płacić zbyt dużo za ubezpieczenie

Większość polis ubezpieczeniowych dla firm konkretnie pokrywa koszty przygotowania roszczenia, więc nie bój się poprosić o pieniądze, do których jesteś uprawniony.Spróbuj znaleźć jedną firmę ubezpieczeniową, która może obsłużyć wszystkie Twoje potrzeby ubezpieczeniowe.

Wiele firm ubezpieczeniowych oferuje zniżki klientom, którzy mają przy sobie więcej niż jedną polisę ubezpieczeniową. Jeśli obecnie posiadasz całe ubezpieczenie w jednej firmie, ale rozważasz przeniesienie ubezpieczenia samochodu do innej firmy, aby uzyskać lepszą stawkę, najpierw sprawdź, czy w rezultacie koszty ubezpieczenia domu wzrosną.Skontaktuj się ze swoją obecną firmą ubezpieczeniową, aby uzyskać zniżki, zanim rozważysz zmianę ubezpieczyciela. Możesz nawet powiedzieć otwarcie o przyczynie swojego zapytania. Jeśli byłeś dobrym klientem, możesz być zaskoczony, jakie oferty może Ci zaoferować Twój ubezpieczyciel. Dobrzy klienci są cennymi aktywami dla firm ubezpieczeniowych i podejmą kroki, aby się ich trzymać.Zaoszczędź na wszystkich polisach ubezpieczeniowych dzięki wielu zniżkom na polisy. Jeśli masz oddzielne ubezpieczenie domu, życia, samochodu i ubezpieczenia zdrowotnego, warto sprawdzić w każdej ze swoich firm wycenę innych rodzajów polis. Wiele firm ubezpieczeniowych oferuje zniżkę, jeśli masz przy sobie kilka polis.Przyjrzyj się plusom i minusom różnych sposobów różnych metod zakupu ubezpieczenia i zdecyduj, co jest dla Ciebie najlepsze. Ubezpieczenie można kupić za pośrednictwem bezpośredniego agenta, bezpośrednio za pośrednictwem firmy lub doradcy finansowego. Wszyscy mają swoje własne powody, aby je wybrać, dokonaj wyboru, który będzie dla Ciebie najlepszy.Teraz już wiesz, jak podejmować mądre decyzje dotyczące wielu różnych ubezpieczeń. Możesz już ocenić swoje potrzeby i zacząć zwracać się do różnych firm i agentów, aby uzyskać wycenę i zasięg. Ciężko pracowałeś na swoje osiągnięcia, a te wskazówki pomogą Ci chronić swój majątek.