0 3 min 2 lata

Każda kobieta z pewnością chce nosić wygodną bieliznę, która będzie także mogła podkreślać jej kształty, z pewnością niekiedy może być to specjalna bielizna korygująca, oczywiście bielizna musi być przede wszystkim wygodna, będą to majtki które powinny dobrze dopasowywać się do ciała, nie mogą być z pewnością zbyt małe.

Oczywiście ważny będzie także wybór odpowiedniego stanika, który także nie może uciskać pod biustem, miseczki powinny być dobrane odpowiednio do wielkości piersi. Oczywiście możemy zakupić zwykłą bieliznę na co dzień, lub też bieliznę sportową, jeżeli uprawiamy sport.

Jak wybrać wygodne majtki?

Klasyczne majtki damskie

Każda kobieta bez względu na wiek i figurę chce wyglądać ładnie i atrakcyjnie. Taki efekt można uzyskać korzystając z bielizny korygującej i modelującej. Kobiety zawsze będą dążyły do udoskonalenia swego ciała. Z końcem XX wieku producenci bielizny dla pań stworzyli zestaw bielizny, dzięki której można z powodzeniem ukryć niedoskonałości naszego ciała. Przy jej pomocy puszyste kobiety nabierają smukłości, a zbyt szczupłe mogą zapewnić sobie odrobinę krągłości. Bieliznę korygującą produkuje się przede wszystkim z lycry. Produkuje się z niej najczęściej, majtki i figi, które mogą spłaszczyć zbyt wystające pośladki. Oprócz nich tworzone są także biustonosze, halki, pończochy, gorsety i stroje kąpielowe.

Coraz częściej na rynku można też spotkać bieliznę bezszwową, z pewnością tego rodzaju rozwiązanie dobrze sprawdzi się jako bielizna pod obcisłą sukienkę, czy też pod leginsy. Z pewnością często będą to problemy z nadmiarem tuszy, w okolicach bioder, tutaj sprawę załatwią odpowiednie pasy wyszczuplające. Można także zakupić majtki z wyższym stanem które będą również korygowały nieco wygląd, w ten w wypadku możemy przykryć nieco brzuch czy też fałdki po bokach. Oczywiście w przypadku majtek znajdziemy wiele różnych krojów, możemy wybrać majtki codzienne, lub też przykładowo stringi czy też figi.

Oczywiście klasyczne majtki damskie powinny posiadać odpowiedni krój, nie będą one zbyt wysokie, oczywiście najczęściej będziemy wybierały bawełnę. Czasem dobrym pomysłem może być tak że dodatek elastanu, dzięki czemu będą dobrze dopasowywały się do naszego ciała.